Šiaulių verslo ir pasiekimų paroda

ByAdministratorius

Šiaulių verslo ir pasiekimų paroda

Naujosios Akmenės miesto vietos veiklos grupė atvyko į Šiaulių verslo ir pasiekimų parodą, pasidžiaugti įgyvendinamais projektais per Šiaulių miesto vietos veiklos grupę. Lapkričio 28 d. vykusi paroda ir projektų pristatymai paliko didelį įspūdį.

Šiaulių miesto VVG, projektų vykdytojų, Naujosios Akmenės miesto VVG, projektų dalyvių ir svečių diskusija.

VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras pristatė projektą „Pagalbos teikimas Šiaulių miesto gyventojams, prižiūrintiems savo šeimos narius (ligonius)”), Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra Šiaulių filialas projektą „Miesto ateljė”, Meninės tekstilės dirbtuvės „ARASAI” projektą „Kelio žvaigždė”, Socialinės integracijos centras,bei jų partneriai Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija projektą „Šeimų LOGOritmas”.


Viešosios įstaigos Nacionalinė regionų plėtros agentūros Šiaulių filialo projekto”Miesto ateljė” pristatymas parodoje


Pristatytas projektas Socialinės integracijos centro,bei jų partnerių Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos „Šeimų LOGOritmas”.

Kartu su Šiaulių miesto VVG pirmininku Alfredu Jonuška ir projekto vadovė Diana Armaliene praktinės konferencijos metu vyko diskusija apie patirtis įgyvendinant miestų strategijas, aptarti Naujosios Akmenės miesto ir Šiaulių miesto vietos plėtros strategijų panašumai ir skirtumai, diskutuota apie projektinių pasiūlymų vertinimą, ir dalintasi patirtimi bei su iššūkiais su kuriais susiduriama įgyvendinant strategijas.

Diskusija su Šiaulių miesto vietos veiklos grupe

Dėkojame Dianai Armalienei už kvietimą dalyvauti renginyje, nuoširdžiai džiaugiamės Šiauliuose įgyvendinamais projektais.

Naujosios Akmenės miesto vietos veiklos grupės

Projekto veiklų koordinatorė Alina Jokūbauskienė

About the author

Administratorius administrator